Ta strona wykorzystuje "pliki cookie" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatnościNie pokazuj
Motocykle  »  Aktualności  »  Moto Guzzi Norge GT 8V na 2010 r. ujawniony
2010 Moto Guzzi Norge GT 8V

Moto Guzzi Norge GT 8V na 2010 r. ujawniony

2009-11-14 - A. Miklewska     Tagi: Premiery, Eicma, Moto Guzzi, Milan Show, Moto Guzzi Norge GT 8V, Norge
Moto Guzzi na targach w Mediolanie ujawniło swojego nowego dużego turystyka - Norge GT 8V. Znajdziemy w nim silnik w układzie v-twin o pojemności 1200 ccm. "Moto Guzzi Norge został udoskonalony by umocnić stwierdzenie, że jest niepokonanym motocyklem GT, niestrudzonym podróżnikiem i znanym mistrzem niezawodności" - tak w komunikacie prasowym twierdzi Moto Guzzi. W swoim nowym wcieleniu Norge GT dostał 105 KM i 113 Nm momentu. Zawieszenie zostało poprawione, a zastosowanych sprężyn nie powstydziłaby się sportowa maszyna. To dla maszyny ważącej 251 kg (na sucho) jest wystarczający rezultat.

Norge GT dostał także lepiej dopasowane owiewki, które zapewnią kierowcy lepszą ochronę przed złą pogodą, a ponadto usprawnią chłodzenie silnika. Z sześciobiegową skrzynią, wałem napędowym C.A.R.C. (Compact Reactive Shaft Drive), wygodnym siedzeniem i kompleksowym wyposażeniem zawierającym m.in. komputer pokładowy, Moto Guzzi Norge GT 8V nie pozostanie z tyłu za konkurencją, i będzie walczyć z innymi motocyklami w swojej klasie o palmę pierwszeństwa na listach sprzedaży.



źródło: fasterandfaster

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Moto Guzzi Norge GT 8V na 2010 r. ujawniony