Motocykle  »  Katalog skuterów  »  Aprilia SR 50
Aprilia SR 50

Aprilia SR 50

2008-07-17 - H. Sebesta     Tagi: Aprilia, Skutery
Aprilia sr 50 to kolejny sportowy skuter. Ten Włoski producent już na dobre zadomowił się w Polsce. Od 1993r zajmuje czołowe miejsca w najbardziej wymagających rankingach. A to wszystko dzięki podejściu Aprili, która nie szczędzi swoich sportowych doświadczeń przy produkcji seryjnej. Jak przystało na sportowy skuter SR50 posiada bardzo agresywną sylwetkę, z ciekawostek warto przypomnieć o siedzeniu, które dopiero z bliskiej odległości zdradza miejsce dla plecaczka. Do całości wykonania nie można mieć żadnych zastrzeżeń.

Zawieszenie Aprili w połączeniu z 13calowymi felgami, okutymi w nisko profilowe opony sprawiają, że poczucie pewności za kierownicą jest na najwyższym poziomie. Skuter z łatwością pokonuje zakręty i wszelkie nierówności.

Napęd SRki to sprawdzony dwusuw o pojemności 50cm z wtryskiem paliwa Ditech. Silnik Aprili szokuje już od pierwszych chwil kontaktu z nim. Ciekawostką jest tu wykonana z polipropylenu zbrojona włóknem szklanym i wygłuszona gumą obudowa napędu, ale tym, co stanowi o możliwościach napędu, jest rewelacyjnie skuteczny układ wtryskowy. Skuter pracuje równo i płynnie, a wszystko podkreśla sportowy rasowy tłumik.
Najlepsze jest jednak to, że na jednym litrze paliwa potrafi przejechać 50km! To zdecydowanie największy atut tego skutera w połączeniu z ceną nie przekraczającą 10 tyś za najlepiej doposażoną wersję.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Toyota GR Super Sport na pierwszych testach


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Aprilia SR 50