Motocykle  »  Relacje z imprez  »  Relacja ze zlotu motocykli nad Wdą 2013 - Czarna woda
Zlot Czarna Woda

Relacja ze zlotu motocykli nad Wdą 2013 - Czarna woda

2013-08-10 - A. Ruciński     Tagi: Motocykle, Zloty, Imprezy
Jak było na zlocie? Jeśli widzi się uśmiechniętych motocyklistów, którzy przyjeżdżają co roku i to w coraz większym gronie, a później bardzo mile wspominają te kilka zlotowych dni, to wniosek nasuwa się tylko jeden - BYŁO BOMBOWO! Nasze zloty zawsze są na wysokim poziomie, a każdy czuje się na nich po prostu dobrze.
 
Organizatorzy zapewnili znaczek zlotowy, jak również pięknie prezentujące się bluzki. Przy scenie nie zabrakło pysznego jedzenia oraz zimnego piwa, które jeszcze lepiej smakowało przy muzyce znakomitych zespołów a były to, nie tylko gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takie jak: Zdrowa Woda oraz DAAB ale również mniej znane, które przypadły do gustu całej publiczności: Martwa Natura, Access Denied, Killoff, SunKingRoad, Banderola, Abdul Kebab Buła Jabba.
Zlot Czarna WodaZlot Czarna Woda
Każdy znalazł tu coś dla siebie. Oprócz błotnych kąpieli, toru motocrossowego,zjeżdżalni do rzeki, świetnego klimatu oraz super towarzystwa nie mogło zabraknąć również konkurencji. Liczne konkursy, typu rzut wałem, picie piwa przez smoczek, przeciąganie liny, wyciąganie gumy, wbijanie gwoździ, slalom WSK bez silnika ..... podnosiły tylko poziom dobrego humoru wśród uczestników zabawy.
Zlot Czarna WodaZlot Czarna Woda
Warto podkreślić, że praktycznie każdy biorący udział w jednym z konkursów mógł liczyć na drobny upominek, a zwycięzcy otrzymywali bardzo atrakcyjne nagrody, takie jak kaski, kurtki czy inne potrzebne rzeczy motocykliście,. Dzięki licznym sponsorom, którzy wsparli imprezę finansowo lub rzeczowo, wielu zlotowiczów wróciło do domu z nowym gadżetem a nawet motocyklem bo do wygrania była piękna, oryginalna  CZ 350!!
Ogromne pole namiotowe, cudowna pogoda w tamten letni weekend, pozwoliła uczestnikom zlotu poczuć się naprawdę komfortowo.Wszyscy wyjechali zadowoleni i z pewnością wrócą za rok ze swoimi znajomymi by pochwalić się tą wyśmienitą imprezą.
Zlot Czarna WodaZlot Czarna Woda
Jeszcze raz serdeczne podziękowania strażakom, sponsorom, patronom
medialnym oraz wszystkim którzy przyczynili się do organizacji tej wspaniałej imprezy.

Organizatorzy imprezy: Piotr Łangowski, Adam Górnowicz, Arkadiusz Gliniecki oraz Zbigniew Gołuński.
Zlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaZlot Czarna WodaDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
2

Komentarze do:

Relacja ze zlotu motocykli nad Wdą 2013 - Czarna woda

Relacja ze zlotu motocykli nad Wdą 2013 - Czarna woda
bullet 2013-08-10 18:32
Mam takie same śrubokręty jak na 2 zdjęciu
Relacja ze zlotu motocykli nad Wdą 2013 - Czarna woda
bielus1985 2017-08-22 12:54
Pamiętam, byłem tam. Może wybiera się ktoś z obecnych na zlocie z 2013 na to szkolenie: motocykl-online.pl/action-team ? Do Łodzi konkretnie ;-)