Motocykle  »  Katalog skuterów  »  Gilera Runner
Gilera Runner

Gilera Runner

2008-07-14 - H. Sebesta     Tagi: Gilera, Skutery
Pod tą nazwą kryje się cała gama silników od 50 do 200cm. Charakterystyczną cechą tego modelu jest środkowy tunel , dzięki któremu skuter jest wyjątkowo sztywny i bardzo dobrze się prowadzi.

Wewnątrz tunelu znajdziemy bak paliwa, dzięki temu mamy naprawdę spory schowek pod siedzeniem, w którym bez problemu zmieści się kask i narzędzia. Runner przemieszcza się na 12 calowych kołach, a o nasze bezpieczeństwo dbają świetne hamulce. Do tego dochodzi ciekawostka w postaci ogrzewania nóg powietrzem nagrzanym przez chłodnice.

W połączeniu z jego sporym rozmiarem i dynamicznym silnikiem, w nowszych wersjach 4-suwowym. Dostajemy bardzo wygodny skuter o zacięciu sportowym, którym bez problemu mogą podróżować dwie osoby. Jak przystało na włoski skuter jest nienagannie wykonany i trwały. Runner jest wielkim zwycięzcą w większości plebiscytów na najlepszy skuter, jest też uznawany za jeden z najlepszych na świecie skuterów sportowych.

Brakuje niestety małego schowka przy kierownicy i miejsca na wieszanie zakupów, ale jego osiągi i design zupełności to rekompensują.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Gilera Runner