Motocykle  »  Aktualności  »  Wyniki IV rundy Motocrossowych Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej

Wyniki IV rundy Motocrossowych Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej

2009-05-11 - P. Łukasiewicz     Tagi: Wyniki, Motocross
Palące słońce, ryk katowanych motocykli, tumany kurzu i świetna zabawa - pod takimi hasłami przebiegała rozegrana wczoraj w Ostrowie Wielkopolskim czwarta runda Motocrossowych Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej. W rywalizacji wzięło udział 113 zawodników podzielonych na 9 grup, w zależności od wieku uczestnika oraz rodzaju dosiadanej maszyny. Z racji, iż pogoda dopisała, dopisali też kibice, tłumnie i całymi rodzinami dopingujący zawodników.

Doskonałe przygotowanie toru, zacięta walka o pozycje oraz doskonała pogoda sprawiły, że zarówno uczestnicy wyścigów, jak i oglądający Ostrowianie na pewno będą mile wspominać niedzielną imprezę. Czekamy na następną!
Lista zwycięzców w poszczególnych klasach
Poz. Nr Zawodnik Klub Punktacja
Klasa Młodzik Licencja
1 78 Chudzik Dominik MK Oborniki 50
2 75 Bolewicz Dominik AP Głogów 44
3 60 Białek Krzystof ŁKM Łowicz 40
4 25 Janusz Arkadiusz WKM Wschowa 36
Klasa Młodzik
1 4 Szkopek Robert OKM OStrów 50
2 333 Kaczmarek Daniel ZM Wschowa 44
3 5 Kudłaty Krzysztof MK Oborniki 38
4 81 Rychlik Michał CROSS T. Zielona Góra 35
5 11 Łuczak Patryk KM Leszno 34
Klasa Weteran Amator
1 112 Majchrzak Dariusz MK Oborniki 50
2 2 Husar Piotr ZM Wschowa 42
3 48 Szkudlarek Jan AP Głogów 40
4 128 Jędrysek Mariusz MK Oborniki 38
5 138 Staszczyński Bogdan AMK ...? 32
Klasa Junior
1 1 Wittchen Marcin MK Oborniki 45
2 77 Sas Martyn OKM Ostrów 45
3 404 Szymański Michał MK Oborniki 40
4 155 Polasik Jakub MK Oborniki 38
5 93 Pruszczyński Paweł AK Głogów 34
Klasa Weteran Licencja
1 12 Pawłowski Tadeusz Unia Poznań 50
2 56 Marchewka Krzysztof Unia Poznań 44
3 34 Białek Krzysztof ŁKM Łowicz 36
4 10 Brzeziński Rajmund MX Koszalin 35
5 9 Morawski Piotr MX Koszalin 35
Klasa Amator 1
1 78 Szukiel Andrzej WKM Wschowa 50
2 3 Szkopek Paweł OKM Ostrów 37
3 11 Majcher Adam Motopassion 36
4 4 Wyrzykowski Wojciech Cross T. Zielona Góra 36
5 7 Adamczyk Paweł WKM Wschowa 31
Klasa Amator 2
1 779 Pawelec Paweł WKM Wschowa 47
2 4 Kałużny Sebastian ZM Wschowa 45
3 344 Stelmaszyk Tomasz MKS Nekla 40
4 26 Bandosz Przemysław MKS Nekla 38
5 199 Begier Marek MKS Nekla 30
Klasa Licencja
1 66 Dorosz Bartosz MKS Nekla 50
2 147 Przymusiński Szymon MK Oborniki 42
3 2 Szalbierz Andrzej Unia Poznań 40
4 21 Rzętkowski Marcin Unia Poznań 38
5 135 Wojtyło Piotr Cross T. Zielona Góra 31
Klasa Quad
1 18 Rostowski Klaudiusz Amro 47
2 21 Pustelnik Zbigniew MX Koszalin 42
3 6 Rajkowski Filip OKM Ostrów 38
4 79 Powalacz Bogdan WKM Wschowa 37
5 68 Sapiński Michał OKM Ostrów 34
6 7 Gruszczyński Piotr OKM Ostrów 31
7 88 Bukwa Sebastian OKM Ostrów 28

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Ford Explorer ST w oficjalnym klipie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Wyniki IV rundy Motocrossowych Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej