Motocykle  »  Aktualności  »  Suzuki najlepsze w tegorocznych Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski!
Andy Meklau

Suzuki najlepsze w tegorocznych Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski!

2010-09-24 - A. Miklewska     Tagi: Suzuki, Mistrzostwa Polski
Zespół Suzuki GRANDys duo w wielkim stylu zakończył sezon tegorocznych Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. W finałowej rundzie, rozegranej w Poznaniu 18-19 września, zawodnicy Suzuki wywalczyli aż 7 tytułów mistrzowskich!

Zawodnik Marko Jerman, ścigający się na Suzuki GSX-R600 został Mistrzem Polski w klasie Supersport. Andreas Meklau - ubiegłoroczny Mistrz Polski wywalczył pierwsze miejsce na Suzuki GSX-R1000, w klasie Superstock 1000. Gwen Giabanni wywalczył na Suzuki GSX-R 1000 drugie miejsce w klasie Superbike i pierwsze w GRANDys duo FORMULA X-Trem. Ponadto marka Suzuki triumfowała jako producent i zespół w klasie Superbike i w klasie Superstock 1000.

Jacek Grandys, Manager zespołu:
„Miniony weekend był dla nas fascynujący. Zdobyliśmy aż siedem tytułów i ponownie udowodniliśmy, że jesteśmy najmocniejszym zespołem, a motocykle Suzuki to wspaniałe i niezawodne maszyny. Znów mamy trzy pierwsze miejsca i już myślimy o przyszłym sezonie. Chcemy zrobić coś wspaniałego, ale proszę kibiców o cierpliwość. Dziękuję naszym zawodnikom, sponsorom, mechanikom oraz marce Dunlop.”

źródło: informacja prasowa