Motocykle » Aktualności » Nowe Kawasaki Ninja 250R na wyposażeniu policji w Malezji

Nowe Kawasaki Ninja 250R na wyposażeniu policji w Malezji
2013-01-05 - A. Miklewska Tagi: Motocykle, Kawasaki, Policyjne motocykle, Kawasaki Ninja, Policja, Kawasaki Ninja 250R
Policja w Malezji ma być z czego dumna. Niedawno flota policyjnych pojazdów została powiększona o 1000 motocykli Kawasaki Ninja 250R. Maszyny te zostały kupione za prawie 5 milionów Euro. Dzięki nim ma zostać poprawiony czas reakcji na przestępstwa oraz ma zostać zwiększona ilość patroli na ulicach.
Kawasaki Ninja 250R w służbie malezyjskiej policji
Kawasaki Ninja 250R w służbie malezyjskiej policji
Z okazji zakupu nowej floty, została oczywiście zorganizowana parada, która zaprezentowała maszyny w całej okazałości. Motocykle zostały pomalowane w barwy malezyjskiej policji. Dominującym kolorem jest biały, z żółtymi i niebieskimi akcentami. Nie zabrakło oczywiście dodatków, takich jak: boczne kufry i syrena. Oficjalnie, Kawasaki Ninja 250R stała się policyjnym motocyklem w Malezji.
Oprócz nowych motocykli Kawasaki, Malezja jest patrolowana przez takie maszyny jak: Honda ST1300 Pan European i Cam-Am Spyder.
Kawasaki Ninja 250R - nowym motocyklem malezyjskiej policji


źródło: motorcycle
Dodaj komentarz
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
Zaloguj się
0
Komentarze do:
Nowe Kawasaki Ninja 250R na wyposażeniu policji w Malezji
Podobne: Nowe Kawasaki Ninja 250R na wyposażeniu policji w Malezji




Podobne galerie: Nowe Kawasaki Ninja 250R na wyposażeniu policji w Malezji



Najczęściej czytane w tym miesiącu
Tapety na pulpit Kawasaki
Galerie zdjęć
Newsletter