Motocykle » Aktualności » Limitowana edycja kombinezonów z filmu TRON już w sprzedaży

Limitowana edycja kombinezonów z filmu TRON już w sprzedaży
2010-10-15 - A. Miklewska Tagi: Repliki, Kombinezony, Ubrania, Tron
Parę miesięcy temu wspominaliśmy, że można kupić sobie motocykl z filmu "Tron". Teraz można stać się także posiadaczem niepowtarzalnego kombinezonu.
Zobacz także: Świetlny motocykl z filmu Tron na publicznych drogach »Wraz z długo oczekiwanym filmem science-fiction "Tron: Legacy" na rynku zaczyna przybywać towarów zarabiających na tej produkcji. Film pojawi się w kinach dopiero w grudniu, a już możemy kupić sporo artykułów z nim związanych. Tym razem stworzono motocyklowe kombinezony dla kobiety i mężczyzny, które są kopią filmowej odzieży. Posiadają one ochraniacze ze znakiem CE, skórzane wykończenia, odblaskowe części, silikonowe nadruki i dodatki ze stretch'u.
Kombinezon Sam'a Flynn'a został wyceniony na 995 dolarów i ograniczono jego liczbę do 1.000 egzemplarzy. Damskich kombinezonów będzie jedynie 500 sztuk i będą sprzedawane za 899 dolarów każdy.
Zobacz także: Świetlny motocykl z filmu Tron na publicznych drogach »
źródło: bornrich
Dodaj komentarz
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
Zaloguj się
0
Komentarze do:
Limitowana edycja kombinezonów z filmu TRON już w sprzedaży
Podobne: Limitowana edycja kombinezonów z filmu TRON już w sprzedaży




Podobne galerie: Limitowana edycja kombinezonów z filmu TRON już w sprzedaży



Najczęściej czytane w tym miesiącu
Tapety na pulpit
Newsletter
Galerie zdjęć