Motocykle » Aktualności » Honda Africa Twin Adventure Sports Concept - targi w Tokio pełne niespodzianek

Honda Africa Twin Adventure Sports Concept - targi w Tokio pełne niespodzianek
2016-03-22 - A. Miklewska Tagi: Concept bike, Motocykle koncepcyjne, Honda, Honda Africa Twin, Honda Africa Twin 1200
W ostatni weekend, na targach w Tokio, Honda zaprezentowała motocykl koncepcyjny Africa Twin Adventure Sports. Wielu producentów motocykli, którzy stworzyli motocykl turystyczny, chwilę później prezentują wersję "Adventure", która ma być jeszcze lepszym przyjacielem bezdroży.
Najlepszym przykładem takiego działania jest BMW R1200GS i R1200GS Adventure. Standardowe modele nie mają szprychowanych kół, które sprawdzają się na ulicy, ale już na bezdrożach mogą być problematyczne. Kolejnymi przykładami są Suzuki 650 XT V, Suzuki 1000 Adventure V-Strom, Aprilia Caponord 1200 Rally, a także Ducati Multistrada Enduro.
Bazowy model Afryki wygląda oszałamiająco, na rynku nie słychać głosów, które stwierdziłyby, że jest brzydki lub źle wykonany. Wersja Adventure wygląda jeszcze lepiej. Wydech Termignoni sprawia, że cała tylna część wygląda jeszcze bardziej zadziornie, a sam motocykl zyskuje charakteru.
źródło: ae
Dodaj komentarz
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
Zaloguj się
0
Komentarze do:
Honda Africa Twin Adventure Sports Concept - targi w Tokio pełne niespodzianek
Podobne: Honda Africa Twin Adventure Sports Concept - targi w Tokio pełne niespodzianek




Podobne galerie: Honda Africa Twin Adventure Sports Concept - targi w Tokio pełne niespodzianek
Najczęściej czytane w tym miesiącu
Tapety na pulpit Honda
Newsletter
Galerie zdjęć